
Гальмівні колодки передні на Рено Меган 4 (Хетчбек + універсал) ICER (Іспанія) 182292
1 474 ₴
- Готово до відправки
- Код: 182292
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Передні гальмівні колодки (комплект) на Рено Меган 4 (Renault Megane 4).
Виробник ICER (Іспанія) 182292
Параметри
-
Вес [кг]
1,76
-
Висота [мм]
58,5
-
Виготовлення осі
Front
-
Якість
300
-
Номер технічної інформації
182292
-
Товщина [мм]
18,3
-
Гальмівне встановлення
Trw
-
Ширина [мм]
129
-
перевіркове значення
E9 90R-02A0111/4801
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 182292 |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 129 мм |
| Висота | 58.5 мм |
| Товщина | 18.3 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 474 ₴





