
Ролик ременя генератора (паразитний) на Рено-Сценік III 1.6dCi (2008->) -CAFFARO (Польща) 197-99
555 ₴
- Готово до відправки
- Код: 197-99
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ролик струмкового ременя паразитний на Рено Сценик III (Renault Scenic 3), просувник 1.6 dCi, навчена з 2009 року випуску. - CAFFARO (Польща) 197-99
Виробник DEXWAL (Польща)
Параметры:
- Ширина (мм): 30
- Діаметр [мм]: 60
Оригінальні номери виробників:
CITROEN : 5751.88
DEX : 534
FORD : 1229537
GATES : T36380 , T36380
INA : 532 0534 10
NISSAN : 8200725951
OPEL : 8200725951, 93198828, 44 52 226
PEUGEOT : 5751.88
RENAULT : 8200725951 , 8200357341 , 82 00 325 115 , 82 00 725 951 , 82 00 357 341 , 82 00 518 424
RUVILLE : 55619
SKF : VKM 36087
VAUXHALL : 93198828 , 4452226 , 44 52 226
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 197-99 |
| Виробник | Caffaro |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Ширина | 30 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Сумісність з моделлю | Duster, Juke, C-Class, Kangoo, Koleos, Espace, Laguna, Primastar, Qashqai, Logan, Forfour, Fortwo, Trafic, Master, Clio, X-Class, Megane, Movano, Sandero, Dokker, Vito, Scenic, Vivaro, NV300, Navara, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴





