
Радіатор кондиціонера на Рено Сценік III 2009> — NRF (Нідерланди) 35938
5 911 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35938
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Радіатор кондиціонера на Рено Сценік III (Renault Scenic III) Починаючи з 2009 року випуску, двигун 1.2/1.4/2.0TCE/1.5dCi/1.6 16v/1.6 16v/1.6 CVT/2.0dCi. Виробник NRF (Нідерланди) 35938
Оригінальні номери виробників:
AKS DASIS :
182049N
AUTO AIR GLOUCESTER : 163964
AVA QUALITY COOLING : RT5483 , RTA5483
FRIGAIR : 8093069
JDEUS : 723M90
NISSENS : 940259
NRF : 35938
QUINTON HAZELL : QCN655
RENAULT : 921000294R , 921003293R , 921009956R , 92100-0294R
SCHLIECKMANN : 60435483
VALEO : 814187
VAN WEZEL : 43005483
WAECO : 8880400502
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 35938 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 352 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | scenic III |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 911 ₴


