
Сальник распредвала Рено Кенго 1.2i 16v (28X47X8) - ELRING (Німеччина) 159714
424 ₴
- Готово до відправки
- Код: 159.714
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник распредвала на Рено Кенго (Renault Kangoo) 1.2i 16v (28X47X8), Ніссан Кубістар (Nissan Kubistar) Виробник ― ELRING (Німеччина) 159714
Характеристики
Внутрішній діаметр: 28
Зовнішній діаметр [мм]: 47
Ширина (мм): 8
Номери виробників
AJUSA :
15079400
CORTECO : 20027969 , 20027969B
ELRING : 159.714
GLASER : P77294-01
REINZ : 81-35239-00 , 81-29408-00
RENAULT : 77 01 473 495
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 159.714 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Sandero, Wind, Kangoo, Clio, Logan, Kubistar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424 ₴




