
Прокладка масляного піддону на Мерседес Спрінтер 2.7CDI 2000-2006 BGA OP2374
267 ₴
- Готово до відправки
- Код: OP2374
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка масляного піддону на Мерседес Спрінтер (Mercedes Sprinter).Двигун 2.7CDI.Починаючи з року випуску 2000-2006.Виробник BGA OP2374
Номери виробників
AJUSA :
14043700
CORTECO : 423979P
ELRING: 447.420, 447.421, 763.373, 763.374, 490.643, 490.653
ELWIS ROYAL : 1022013 , 1022013 , N80005
FAI AutoParts : SG495
GLASER : 54086 , X54086-01
GOETZE : 31-026946-00
MERCEDES-BENZ : 6020140022 , 6020140322 , 6050140022 , 605 014 00 22 , 605 014 01 22
PAYEN : JJ543
REINZ : 70-26572-10 , 71-26204-10 , 71-26572-10
TRUCKTEC AUTOMOTIVE : 02.10.061
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OP2374 |
| Країна виробник | Великобританія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | BGA |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
| Сумісність з моделлю | T1, Musso Sports, G-Class, Musso, T1/TN, C-Class, Rexton, 124, Korando, Sprinter, Vario |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267 ₴
