
Диск гальмівний передній на Рено Майстер II 1.9dCi/dTi+2.5dCi (R15)- DENCKERMANN B130080
1 655 ₴
- Готово до відправки
- Код: B130080
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Передній гальмівний диск (R15) на Рено Майстер / Опель Мовано ( Renault Master / Opel Movano / ) починаючи з 1998 року випуску.
Виробник DENCKERMANN B130080
Параметри
Товщина [мм]: 24
Діаметр [мм]: 280
Висота [мм]: 61,5
Тип гальмівного диска: вентильований
Товщина гальмівного диска (мм): 24
Мінімальна товщина [мм]: 21
Обробка: Високовуглецевий
Кількість отворів: 6
Діаметр центрування [мм]: 79,5
A.B.S. :
17036
ABE : C3R022ABE
ACDelco : AC2512D
AP : 24747
ATE : 424162 , 24.0124-0162.1
AUTOMEGA : 1045000098 , 1044030038
BARUM : BAR24162
BENDIX : 562190B , 562105B , 562190BC , 562105BC
BLUE PRINT : ADZ94319
BORG & BECK : BBD4234
BOSCH : 0 986 478 745 , 0986478745
BRECO : BS8338, BS 8338
BREMBO : 09.7717.10 , 09.9080.10 , DP 56006 , DP 56007 , DP 68024
Brake ENGINEERING : DI955919 , DI956166S
CAR : 142548 , HPD548
CIFAM : 800499
COMLINE : ADC0263V
DELPHI : BG9692 , BG3553
DENCKERMANN : B130080
FARCOM : 230944
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B130080 |
| Виробник | Denckermann |
| Діаметр маточини | 79 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 24 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 110 мм |
| Висота | 61.5 мм |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 655 ₴



