
Сайлент-блок переднього важеля задньої (14x76x75mm)колеса R18 на Рено Меган IV-SIDEM(Бельгія) 805650
865 ₴
- Готово до відправки
- Код: 805650
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сайлент-блок переднього важеля задньої(14x76x75mm) колеса R18 на Рено Меган 4 (Renault Megane IV) починаючи з 2015-> року випуску.
Виробник SIDEM(Бельгія) 805650.
Номери виробників
MOOG :RE-SB-15616
REINZ : 545056711R
RENAULT : 545054733R , 545049671R , 545049124R
SASIC : 2254022 , SAS2254022
SIDEM : 805650
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 805650 |
| Виробник | Sidem |
| Країна виробник | Бельгія |
| Висота внутрішня | 50 мм |
| Діаметр зовнішній | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 75 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з моделлю | Espace, Scenic, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴



