
Сайлент-блок переднього важеля передній (18x55x50) на Рено Меган IV-SASIC(Франція) 2254020
330 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2254020
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Сайлент-блок переднього важеля передній (18x55x50) на Рено Меган 4 (Renault Megane IV) починаючи з 2015-> року випуску.
Виробник SASIC(Франція) 2254020.
Сторона установки: передній міст
Внутрішній діаметр: 18mm
Зовнішній діаметр: 55mm
Внутрішня довжина:50mm
Зовнішня довжина:30mm
Номери виробників
FORTUNA LINE :
702 015 , FZ91586 , FZ91587
IMPERGOM : IMP1376 , IMP1377 , IMP1378
MOOG : RE-SB-15540
REINHOCH : RH14-2045
RENAULT : 545054733R , 545045297R , 545056711R , 545057449R , 545049671R , 545049124R
SASIC : 2254020
SIDEM : 805648
TED-GUM : 35594 , TED35594
TOPRAN : 702 016 , HP702 015 , HP702 016
TRW : TD1854W.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35661 01 |
| Виробник | Sasic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота внутрішня | 50 мм |
| Діаметр зовнішній | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
- Ціна: 330 ₴


