
Сальник коленвала задній на Рено Кенго 1.4 i / 1.6 i 16v (80X100X8) - ELRING (Німеччина) - 507822
471 ₴
- Готово до відправки
- Код: 507.822
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Сальник колінвалу задній (80X100X8) на Рено Кенго (Renault Kangoo) 1.4 i / 1.6 i 16v (1998-2008), Рено Кенго II (Renault Kangoo II) 1.6 16v (2008>), Ніссан Кубистар (Nissan Kubistar) 1.6 16v (2003-2008) - ELRING (Німеччина) - 507822
Характеристики
Внутрішній діаметр: 80
Зовнішній діаметр [мм]: 100
Ширина (мм): 8
Матеріал : FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk)
Сторона установки : з боку коробки передач
Напрямок обертання : проти годинникової стрілки
Аналоги замінники
Номери виробників
AJUSA :
15013400 , 15085600
BGA : OS8307
CORTECO : 12015352 , 12015352B
ELRING : 507.822
ELWIS ROYAL : 8146801
FAI AutoParts : OS835
FEBI BILSTEIN : 10542
GOETZE : 50-319239-00
MALO : 712PRSF
PAYEN : NF835
REINZ : 81-18304-50
RENAULT : 7700859692 , 289132889R
SASIC : 1954001
SWAG : 60 91 0542
TOPRAN : 700 166
Графік роботи інтернет-магазину "Автогараж"
| День | Час роботи |
|---|---|
| Понеділок | 09:00 — 17:00 |
| Вівторок | 09:00 — 17:00 |
| Середа | 09:00 — 17:00 |
| Четвер | 09:00 — 17:00 |
| П'ятниця | 09:00 — 17:00 |
| Субота | 09:00 — 15:00 |
| Неділя | Вихідний |
У нашому інтернет магазині "Автогараж" ви завжди зможете придбати оригінальні і неоригінальні запчастини на Рено Трафік / Рено Майстер / Рено Кенго/ Опель Віваро / Опель Мовано / Ніссан Примастар / Ніссан Интерстар
Доставка запчастин по Україні здійснюється перевізниками Нова пошта , Інтайм , Автолюкс ,Делівері , Міст Експрес , Євро Експрес. Більш детальну інформацію можна отримати в розділі "Доставка і оплата".
ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН "АВТОГАРАЖ"
Запчастини на Рено Кенго , Ніссан Кубистар
Фільтра автомобільні
Фільтр масляний , Фільтр паливний , Фільтр повітряний , Кабінний фільтр салону)
Компоненти двигуна
Ремені і ролики, комплекти поршневих кілець, прокладки двигуна, сальники двигуна, втулки двигуна (корінні і шатунні), клапана / направляючі / штовхачі / рокера, шатуни, колінвал, масляний насос, шківи / шестерні, підвіска двигуна і коробки передач, захист двигуна / КПП / генератора / ременів, компресор надуву (турбіна) / елементи, щуп рівня масла
Трансмісія
підшипники КПП , шестерні і вали КПП , сальники , диференціал
Шасі
Кульова опора, Елементи підвіски важеля, Елементи підвіски стабілізатора, Підшипники, Колісні диски / Болти коліс, Передні важелі, Сайлентблоки і кронштейни кріплення, Сайлентблоки і кронштейни кріплення підрамника, Сайлентблоки задньої балки
Амортизація транспортного засобу
Передні амортизатори, Задні амортизатори, Кріплення амортизатора, Пружини
Привід автомобіля
Зчеплення, Вижимний пошипник зчеплення, Кулак поворотний (ШРУС), Піввісь, Пильовики ШРУСа, Сальники привода, Підшипники привода
Гальмівна система
Передні гальмівні колодки, Задні гальмівні колодки Гальмівний диск передній Гальмівний диск задній Трос ручного гальма, Ремкомплекти гідравліки, Гальмівний супорт, Гальмівні шланги, Головний гальмівний циліндр, Вакуумний насос
Рульова система
Кермові тяги Кермові наконечники, Пильовики рульової тяги, Насос гідропідсилювача
Електричні системи автомобіля
Расходомер воздуха, Клапаны управления турбины, Клапан EGR (AGR), Свечи накаливания, Датчики управления турбины, Датчики положения коленвала и распредвала, Датчики ABS, Датчики давления масла, Датчики температуры, Датчики КПП, Датчики кондиционера, Подрулевые переключатели, Включатель аварийной остановки, Переключатель стеклоподъёмников, Включатель сигнала заднего хода, Включатель стоп-сигнала, Реле, Генератор, Стартер
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 507822 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Great Wall, Dacia, Renault, Daihatsu, Volkswagen, Toyota, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Spartana, Duster, Solenza, Liteace, Kangoo, Dyna, Logan/Stepway, Rocky, Laguna, Deer, Logan, 19, Rapid, Wind, Clio, Model F, Megane, Safe, Sandero, Scenic, Admiral, HiAce, Dokker, Hilux, Supernova, Largus, Kubistar, Fluence |
- Ціна: 471 ₴





