
Сальник передньої маточини Мерседес Спринтер 1996-2006 ELRING (Німеччині) 560.309
167 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 560.309
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник клапанів Мерседес Спринтер (Mercedes Sprinter) 208-416. Двигун 2.2 CDI/2.7 CDI Починаючи з року випуску 2000-2006.Виробник ELRING (Німеччині) 560.309
Параметри
Внутрішній діаметр: 15
Зовнішній діаметр [мм]: 21
Ширина (мм): 5
Тип сальника вала: AB SL
Тип кручення: без кручення
Матеріал: NBR (бутадієн-нітрильний каучук)
Увага! Товар без упаковки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 560.309 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 167 ₴


