Сальник коленвала передній на Рено Дастер 1.2 TCe (40X52X7) -> VICTOR REINZ(Німеччина) - 811047800
325 ₴
- Немає в наявності
- Код: 81-10478-00
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Оригінальний сальник коленвала передній (40X52X7) на Рено Дастер .Застосовується на двигунах 1.2 TCe,починаючи з 2013.10 року випуску.
Виробник -> VICTOR REINZ(Німеччина) - 811047800
Номери виробників
CORTECO :
20037129B
ELRING : 733240
REINZ : 81-10478-00
Графік роботи інтернет-магазину "Автогараж"
| День | Час роботи |
|---|---|
| Понеділок | 09:00 — 18:00 |
| Вівторок | 09:00 — 18:00 |
| Середа | 09:00 — 18:00 |
| Четвер | 09:00 — 18:00 |
| П'ятниця | 09:00 — 18:00 |
| Субота | 09:00 — 16:00 |
| Неділя | Вихідний |
У нашому інтернет магазині "Автогараж" ви завжди зможете придбати оригінальні і неоригінальні запчастини на Рено Трафік / Рено Майстер / Рено Кенго/ Опель Віваро / Опель Мовано / Ніссан Примастар / Ніссан Интерстар
Доставка запчастей по всей Украине осуществляется перевозчиками Новая пошта , ИнТайм , Автолюкс ,Деливери , Мист Экспресс , Евро Экспресс. Более детальную информацию можно получить в разделе "Доставка и оплата".
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81-10478-00 |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Висота | 7 мм |
- Ціна: 325 ₴
