
Радіатор охолодження двигуна Мерседес Спринтер 2.2/2.7 CDI (АКПП) 2000-2006 -> NRF (Нідерланди) - 55349A
5 284 ₴
- Немає в наявності
- Код: 55349A
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Радіатор охолодження двигуна (АКПП) на Мерседес Спринтер (Mercedes Sprinter) .Двигун 2.2/2.7 CDI.Починаючи з 2000-2006 роки випуску.
Виробник -> NRF (Нідерланди) - 55349A
Параметри
Вид коробки передач: механічна коробка передач
Оснащення / обладнання: для транспортних засобів з/без кондиціонером
Розміри радіатора: 680-409-40
Номери виробників
4SEASONS :
118.067
AKS DASIS : 132310N , 132310T , 0423101
AURADIA : KMS 300 , MS2300
AVA QUALITY COOLING : KMS300 , MS2300 , MSA2300
BEHR HELLA SERVICE : 2210408 , 2204647 , 8MK376722261 , 8MK376721631 , 8MK 376 721-631 , 8MK 376 722-261
BEHR THERMOT-TRONIK : D4516 , 38727 , 38728 , 6801062
BINDER : 3986,902,1
DENSO : DRM17011
FRIGAIR : 0206.2085
GERI : 59025
HELLA : 376 721-631 , 376 722-261
J. DEUS : 017M39 , RA0170840
KAGER : 31-0641
KLITECH : WK2519
KLOKKERHOLM : 3546302300
KUHLER SCHNEIDER : 0423101
MAGNETI MARELLI : 350213123200 , 350213123300 , RMMD4516
MERCEDES-BENZ : 9015003500 , 9015003600 , 9015003900 , 901 500 35 00 , 901 500 36 00 , A9015003500 , A9015003600
NISSENS : 62519 , 62519A
NOR : 3546219
NRF : 55348
PAPE : 71057 , 72021
QUINTON HAZELL : QER2228
SCHLIECKMANN : 60302300
TYC : 721-0010
VALEO : 734689
VAN WEZEL : 30002300
VEMO : V30-60-1282 , V30-60-1282

| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 55349A |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 682 мм |
| Ширина ядра радіатора | 396 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
- Ціна: 5 284 ₴

