
Підшипник задньої маточини на Рено Дастер починаючи з 2011> SKF (Швеція) VKBA6799
1 736 ₴
- Готово до відправки
- Код: VKBA6799
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Підшипник задньої маточини на Рено Дастер починаючи з 2011> QUINTON HAZELL (Німеччина) QWB1501. Виробник SKF (Швеція) VKBA6799
Параметри
Товщина [мм]: 48
Внутрішній діаметр: 30
Зовнішній діаметр [мм]: 62
Ширина зіву гайкового ключа: 36
Конструкція підшипника: шарикопідшипник
Сторона установки: Задня вісь двосторонньо
Номери виробників
BENDIX :
050655B , 050828B
BRT Bearings : PWK2076
DACIA : 8200639543 , 432102069R , 43 21 020 69R
FAG : 713 6311 30
FEBI BILSTEIN : 39622
MAGNETI MARELLI : 361111184158
OPTIMAL : 702976 , 702899
RENAULT : 8200639543 , 432103106R , 43 21 020 69R
RUVILLE : 5597
SKF : VKBA6799 , VKBA 6799
SNR : R155.113
SPIDAN : 27401
SWAG : 60 93 9622
TRISCAN : 8530 10293
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA6799 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Вид підшипника | Заднього моста |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Dokker |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Ширина | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
- Ціна: 1 736 ₴


