
Паливний фільтр Мерседес Спринтер 906 2.2 CDI(OM646LA) 3.0 CDI 2006-> ПОЛЬЩА (Франція) CS499
384 ₴
- Немає в наявності
- Код: QFF0266
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Паливний фільтр Мерседес Спринтер 906(Mercedes Sprinter 906).Двигун 2.2 CDI(OM646LA) 3.0 CDI (OM642LA)Починаючи з року випуску 2006->.Виробник ПОЛЬЩА (Франція) CS499
Параметри
Виконання фільтра: фільтр Прямоточний
діаметр 3 (мм): 10
Висота 1 [мм]: 100
Висота [мм]: 119,5
діаметр 2 (мм): 8
Діаметр [мм]: 86,5
Діаметр 1 [мм]: 91,3
Номери виробників
ASHIKA :
30-M0-002
BOSCH : 0 986 TF0 066 , 1 457 434 437 , 1457434437 , N4437
CHAMPION : L440/606
CHRYSLER : 5174056AA , 05174056AA
COOPERSFIAAM FILTERS : FP5660
FILTRON : PP 841/6
FRAM : P9635
HENGST FILTER : H140WK01
HERTH+BUSS JAKOPARTS : J1335058
KNECHT : KL 313
ГРУПИ KOLBENSCHMIDT : 655FP
MANN-FILTER : WK820/1 , WK 820/1
MARELLI : 150300023200
MASTER-SPORT : 50013655
MECAFILTER : ELG5296
MERCEDES : 646 092 00 01 , 646 092 03 01
MERCEDES-BENZ : 6460920001 , 6460920301 , 6460920501
MEYLE : 014 323 0001
NIPPARTS : J1335058
PBR : AG-6094
ПОЛЬЩА : CS499
PUROLATOR : F68305
QUINTON HAZELL : WF8309
SOFIMA : S NR 2320
TECNOCAR : RN232
UFI : 2443600 , 24.436.00
VALEO : 587509
WIX Filters FILTERS : WF8309
Аналоги замінники
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | QFF0266 |
| Виробник | Quinton Hazell |
| Країна виробник | Великобританія |
| Види палива | Дизель |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Висота | 108 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Smart, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, Forfour, CLC-Class, A-Class, 300C, Viano, G-Class, Vito, C-Class, B-Class, Colt, Sprinter, R-Class |
- Ціна: 384 ₴






