Радіатор охолодження масла(теплообмінник) Рено Дастер 1.5 Dci починаючи з 2011 NRF(Нідерланди) - 31221
2 249 ₴
- Немає в наявності
- Код: 31221
Радіатор охолодження масла(теплообмінник) Рено Дастер 1.5 Dci починаючи з 2011 NRF(Нідерланди) - 31221Немає в наявності
2 249 ₴
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Радіатор охолодження масла(теплообмінник) на Рено Дастер 1.5 Dci починаючи з 2011 NRF(Нідерланди) - 31221
Характеристики
Товщина: 69 мм
Ширина: 95 ммВисота: 130 мм
Кількість ребер: 8
Тип системи охолодження: з водяним охолодженням
З ущільнювальним кільцем.
Номери виробників
FRIGAIR 07094001, NRF 31221, FISPA 51054, SIDAT 51054, FISPA 590054, SIDAT 590054, TOPRAN 701166, HOFFER 8095054, 3RG 81655, NISSENS 90705, MEATDORIA 95054, AVAQUALITYCOOLING RT3607, PRASCO RT3607, VEMO V46600010, WILMINKGROUP WG1719963, WILMINKGROUP WG1749670
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 31221 |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 69 мм |
| Ширина ядра радіатора | 95 мм |
| Довжина ядра радіатора | 130 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Nissan, Suzuki, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | Note, Duster, Jimny, Juke, Kangoo, Logan/Stepway, Laguna, Pulsar, Qashqai, Logan, Tiida, Q30, Clio, Megane, Micra, Sandero, Scenic, Dokker, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 249 ₴
