
Сайлент-блок задней балки на Рено Дастер 11-> - Sasic (Франция) - 2254019
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2254019
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сайлент-блок крепления задней балки на Renault Duster ( Рено Дастер ) 2011- >
Производитель ― Sasic (Франция) ― 2254019
Характеристики:
| Для оригинального номера: | 8200839121 |
| Сторона установки: | Задний мост |
| Внутренний диаметр: | 14 мм |
| Наружный диаметр: | 34 мм |
| Тип руля: | для поперечного рычага |
| Наружная длина: | 40 мм |
| Внутренняя длина: | 40 мм |
DACIA :
82 00 839 121
FEBEST : RNAB-007
HUTCHINSON : 590313
MALO : 18098
MEYLE : 16-14 711 0000
OPTIMAL : F8-8070
QH Talbros : EMS8514
RENAULT : 82 00 839 121
SIDEM : 805702
SPIDAN : 412270
STELLOX : 77-01532-SX
SWAG : 60 93 6387
TALOSA : 57-01621
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2254019 |
| Виробник | Sasic |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 34 мм |
| Сумісність з моделлю | Duster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм]: | 71 |
| Внутрішній діаметр | 13 |
| Товщина (мм) | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴




