
Клапан рециркуляції відпрацьованих газів на Мерседес Спринтер209-515CDI 06>— MERCEDES (Оригінал) - 6461420019
12 870 ₴
- Готово до відправки
- Код: A 646 142 00 19
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Клапан рециркуляції відпрацьованих газів (EGR) на Мерседес Спринтер 209 (Mercedes Sprinter 209) 515CDI починаючи з 2006 року.
Виробник — MERCEDES (Оригінал) - 6461420019
Характеристики:
| Довжина: | 182 мм |
| Ширина: | 165 мм |
| Висота: | 125 мм |
| Вага: | 0 кг |
| Вид експлуатації: | електричний |
| Кількість полюсів: | 4 полюс |
| Форма штерсельного корпусу: | овал |
Аналоги
ERA :
555033
HOFFER : 7518013
LUCAS ELECTRICAL : FDR146
MEAT & DORIA : 88013
METZGER : 0892048
PIERBURG : 7.22818.50 , 7.22818.01 , 7.22818.03 , 7.22818.45 , 7.22818.16 , 7.22818.26 , 7.22818.58 , 7.22818.49 , 7.22818.58.0 , 72281850 , 72281801 , 72281803 , 72281845 , 72281816 , 72281826 , 72281858 , 72281849 , 722818500 , 722818010 , 722818030 , 722818450 , 722818160 , 722818260 , 722818580 , 722818490
QUINTON HAZELL : XEGR89
RENAULT : 82 00 130 609 , 82 00 004 883 , 82 00 164 563 , 82 00 656 008 , 82 00 247 250 , 82 00 488 774 , 82 00 469 586
S. I. D. A. T : 83.638
VEMO : V46-63-0002
Графік роботи інтернет-магазину "Автогараж"
| День | Час роботи |
|---|---|
| Понеділок | 09:00 — 17:00 |
| Вівторок | 09:00 — 17:00 |
| Середа | 09:00 — 17:00 |
| Четвер | 09:00 — 17:00 |
| П'ятниця | 09:00 — 17:00 |
| Субота | 09:00 — 15:00 |
| Неділя | Вихідний |
У нашому інтернет магазині "Автогараж" ви завжди зможете придбати оригінальні і неоригінальні запчастини на Рено Трафік / Рено Майстер / Рено Кенго/ Опель Віваро / Опель Мовано / Ніссан Примастар / Ніссан Интерстар
Доставка запчастин по Україні здійснюється перевізниками Нова пошта , Інтайм , Автолюкс ,Делівері , Міст Експрес , Євро Експрес. Більш детальну інформацію можна отримати в розділі "Доставка і оплата".
ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН "АВТОГАРАЖ"
Фільтра автомобільні
Компоненти двигуна
Ремені і ролики, комплекти поршневих кілець, прокладки двигуна, сальники двигуна, втулки двигуна (корінні і шатунні), клапана / направляючі / штовхачі / рокера, шатуни, колінвал, масляний насос, шківи / шестерні, підвіска двигуна і коробки передач, захист двигуна / КПП / генератора / ременів, компресор надуву (турбіна) / елементи, щуп рівня масла
Трансмісія
підшипники КПП , шестерні і вали КПП , сальники , диференціал
Шасі
Кульова опора, Елементи підвіски важеля, Елементи підвіски стабілізатора, Підшипники, Колісні диски / Болти коліс, Передні важелі, Сайлентблоки і кронштейни кріплення, Сайлентблоки і кронштейни кріплення підрамника, Сайлентблоки задньої балки
Амортизація транспортного засобу
Передні амортизатори, Задні амортизатори, Кріплення амортизатора, Пружини
Привід автомобіля
Зчеплення, Вижимний пошипник зчеплення, Кулак поворотний (ШРУС), Піввісь, Пильовики ШРУСа, Сальники привода, Підшипники привода
Гальмівна система
Передні гальмівні колодки, Задні гальмівні колодки Гальмівний диск передній Гальмівний диск задній Трос ручного гальма, Ремкомплекти гідравліки, Гальмівний супорт, Гальмівні шланги, Головний гальмівний циліндр, Вакуумний насос
Рульова система
Кермові тяги Кермові наконечники, Пильовики рульової тяги, Насос гідропідсилювача
Електричні системи автомобіля
Витратомір повітря, Клапани управління турбіни, Клапан EGR (AGR), Свічки розжарювання, Датчики управління турбіни, Датчики положення колінчастого і розподільного вала, Датчики ABS, Датчики тиску масла, Датчики температури, Датчики КПП, Датчики кондиціонера, Підрульові перемикачі, Вимикач аварійної зупинки, Перемикач склопідйомників, Вимикач сигналу заднього ходу, Вмикач стоп-сигналу, Реле, Генератор, Стартер
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 646 142 00 19 |
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм двигуна | 2 куб. см |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
- Ціна: 12 870 ₴





