
Прокладка Випускного колектора на Рено Дастер 2.0 16V починаючи з 2011— BGA (Великобританія) - MG2559
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: MG2559
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Прокладка Випускного колектора на Рено Дастер 2.0 16V починаючи з 2011— BGA (Великобританія) - MG2559

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | MG2559 |
| Виробник | BGA |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Товщина | 0.2 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Trafic, Primastar, Scenic, Vivaro, Clio, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴



