
Фільтр повітряний на Рено Логан + Сандеро 1.5 dCi (65л.з c 05,2007.68/86л.з)WIX Filters FILTERS (Польща) WA9425
338 ₴
- Немає в наявності
- Код: WA9425
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Оригінальний повітряний фільтр на enault Sandero).Також Підходить на Дачія Логан + Дачія Сандеро (Dacia Sandero + Dacia Logan).Застосовується на двигунах 1.5 dCi (65л.з c 05,2007.68/86л.з).Виробник WIX Filters FILTERS (Польща) WA9425
Параметри
- Довжина [мм]: 376
- Ширина (мм): 83
- Висота [мм]: 58
| RENAULT (Оригінал) 8200989933 |
| Польща (Франція) A1282 |
| MANN (Німеччина) C 3875/1 |
Номери виробників
, A141384
ACDelco : PC 3183 E
ASAS : HF 8622 F
BLUE PRINT : ADR162201 , ADR 162201
BOSCH : F 026 400 051 , F026400051 , S0051
CHAMPION : U 771
CLEAN FILTERS : MA1328 , MA 1328
COOPERS : AG1616 , AG1737 , AG 1616 , AG 1737
COOPERSFIAAM FILTERS : PA7662 , PA7424 , PA7527
CROSLAND : 8371 , 8509
FEBI BILSTEIN : 31264
FILTRAK : C 209/1 , C 209/2
FILTRON : AP1346 , AP134/6 , AP 134/6
FRAM : CA9621 , CA10314 , CA10827 , CA10250
HENGST FILTER : E1164L
KNECHT : LX2039 , LX1849 , LX 3144
LAUTRETTE : ELP9102 , ELP9086 , ELP 9086 , ELP 9102
MAGNETI MARELLI : 71758690
MAHLE FILTER : LX3144 , LX2039 , LX1849 , LX 2039 , LX 3144 , LX 1849
MANN-FILTER : C 3875/1 , C38751 , C3875/1
MAPCO : 60116
MECAFILTER : ELP9102 , ELP9086
MISFAT : P429A
MOTAQUIP : VFA 1109
P. B. R. : AI-5510 , AI-5421 , AI-5425 , AI-5341
ПОЛЬЩА : A1282 , A1183 , A1246
RENAULT : 8200431081 , 8200989933 , 8200298074 , 82 00 431 081 , 82 00 298 074 , 82 00 989 933
SOFIMA : S 9312 A , S9312A
SogefiPro : PA7662 , PA7424 , PA7527
TECNOCAR : A2326 , A2209 , A2139
UFI : 3032100 , 30.321.00
VALEO : 585180
WIX Filters FILTERS : WA9425
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9425 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 378 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 62 мм |
- Ціна: 338 ₴

