
Прокладка водяного насоса Рено Трафік 2.5 dci OPEL (Оригінал) 4416011
228 ₴
- Немає в наявності
- Код: 44 16 011
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Оригінальна прокладка водяного насоса Рено Трафік / Опель Віваро / Ніссан Примастар ( Renault Trafic / Opel Vivaro / Nissan Primastar ) 2.5 dci (135/146л.с.) OPEL (Оригінал) 4416011
Оригінальні номери виробників:
OPEL :
44 16 011
RENAULT : 82 00 265 416
Аналоги замінники
Застосовність деталі до автомобілів:
| Марка | Модель | Модифікація | Дата випуску | Двигун | Привід | Кузов |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NISSAN Ніссан |
PRIMASTAR | dCi 140 dCi 150 |
2003/07 - | G9U632 145 к. с. 2.5 л. Дизель G9U730 135 к. с. 2.5 л. Дизель |
передній | автобус фургон |
| OPEL Опель |
VIVARO | 2.5 CDTI 2.5 DTI |
2003/05 - | G9MB6 146 к. с. 2.5 л. Дизель G9U630 135 к. с. 2.5 л. Дизель G9U630 146 к. с. 2.5 л. Дизель G9U730 135 к. с. 2.5 л. Дизель |
передній | автобус фургон |
| OPEL Опель |
VIVARO c / | 2.5 CDTI 2.5 DTi |
2006/08 - | G9U630 146 к. с. 2.5 л. Дизель G9U730 135 к. с. 2.5 л. Дизель |
передній | бортовий |
| RENAULT Рено |
TRAFIC II | 2.5 dCi 135 (FL0D JL0D) 2.5 dCi 145 (FL0J JL0J) |
2003/05 ― 2006/08 - | G9U730 135 к. с. 2.5 л. Дизель G9U630 146 к. с. 2.5 л. Дизель | передній передній | автобус фургон автобус фургон |
| RENAULT Рено |
TRAFIC II c / | 2.5 dCi 135 (ELOD) 2.5 dCi 145 (EL0J) | 2001/03 ― 2006/08 - | G9U730 135 к. с. 2.5 л. Дизель G9U630 146 к. с. 2.5 л. Дизель | передній передній | маршрутний бортовий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | AJUSA 01018700; Opel 4416011; Renault 8200265416 |
| Виробник | AJUSA |
| Довжина | 130 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 117 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Interstar, Laguna, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм двигуна | 2500 куб. см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228 ₴






