
Фільтр повітряний на Рено Трафік III 1.6 dCi 2014->SOFIMA (Італія) S3664A
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: S3664A
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Повітряний фільтр на Рено Трафік 3 (Renault Trafic 3).Також підходить на Опель Віваро Б (Opel Vivaro B).Застосовується на автомобілях з двигуном 1.6 dCi.Виробник SOFIMA (Італія) S3664A
Параметри
Довжина [мм]: 256
Ширина [мм]: 208
Висота [мм]: 77
Номери виробників
BLUE PRINT :
ADR162209
BOSCH : F 026 400 496
FILTRON : AP 137/9
HERTH+BUSS ELPARTS : J1321091
KNECHT : LX4068
MANN-FILTER : C 26 120
MEYLE : 612 321 0023
ПОЛЬЩА : A1789 , PX A1789
SOFIMA : S3664A
VAICO : V40-0125
Аналоги замінники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S3664A |
| Виробник | Sofima |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 208 мм |
| Висота | 73 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴




