
Прокладка впускного колектора на Мерседес Спринтер 2.9 TDI 1995-2000 BGA (Великобританія) MG3380
92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: MG3380
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка впускного колектора Мерседес Спринтер (Mercedes Sprinter).Двигун 2.9 TDI.Починаючи з року випуску 1995-2000.Виробник BGA (Великобританія) MG3380
Номери виробників
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MG3380 |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вид прокладки | Впускного колектора |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Виробник | BGA |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴
