
Радіатор охолодження двигуна на Рено Кенго 1.2/1.2 16v/1.4 (-AC) (2001-2008) THERMOTEC D7R003TT
1 189 ₴
- Немає в наявності
- Код: D7R003TT
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Радіатор охолодження двигуна на Рено Кенго / Ніссан Кубистар (Renault Kangoo / Nissan Kubistar ) 1.2 i/1.2 i 16v/1.4 i (-AC) (430x349x23) THERMOTEC D7R003TT
Характеристики
Запасний номер: 63853A, 63937A
Розміри радіатора: 430-349-23
Номери виробників
, D7R003TT
4SEASONS : 123063 , 123026
AKG : 47690040000 , 47690090000 , 47690330000
AKS DASIS : 180200N , 180240N , 0902001
ARD : 310954 , 310945 , RENA5208
AVA QUALITY COOLING : RT2197 , RT2218 , RTA2218
BEHR : 2110430 , 8MK376716161
BEHR HELLA SERVICE : 8MK376716161 , 8MK376716164 , 8MK376771671 , 8MK376717671
DACIA : 2140000QAZ , 8200049077 , 7701352603 , 7701352896 , 77 00 836 301 , 77 00 838 134
DELPHI : 52492767 , 52494991
DENSO : DRM23008
FRIGAIR : 01093080 , 01093081 , 01093079
GERI : 23800
HELLA : 8MK376716161
JDEUS : RA0230550
MAGNETI MARELLI : 350213261000 , 350213262000
NISSAN : 2140000QAZ , 8200049077 , 7701352603 , 7701352896 , 77 00 836 301 , 77 00 838 134
NISSENS : 639371
NRF : 30215 , 309003 , 58023 , 58074
ORDONEZ : 1020826815 , 1020653815
QUINTON HAZELL : QER1333
RENAULT : 2140000QAZ , 8200049077 , 7700838134 , 7701352603 , 7701352896 , 77 00 836 301 , 77 00 838 134
SCHLIECKMANN : 60432197 , 60432218
SERCK-MARSTON : 2739973
TYC : 7280026
VALEO : 231378 , 732765 , 731378 , 731909
VAN WEZEL : 43002197 , 43002218
Графік роботи інтернет-магазину "Автогараж"
| День | Час роботи |
|---|---|
| Понеділок | 09:00 — 18:00 |
| Вівторок | 09:00 — 18:00 |
| Середа | 09:00 — 18:00 |
| Четвер | 09:00 — 18:00 |
| П'ятниця | 09:00 — 18:00 |
| Субота | 09:00 — 16:00 |
| Неділя | Вихідний |
У нашому інтернет магазині "Автогараж" ви завжди зможете придбати оригінальні і неоригінальні запчастини на Рено Трафік / Рено Майстер / Рено Кенго/ Опель Віваро / Опель Мовано / Ніссан Примастар / Ніссан Интерстар
Доставка запчастин по Україні здійснюється перевізниками Нова пошта , Інтайм , Автолюкс ,Делівері , Міст Експрес , Євро Експрес. Більш детальну інформацію можна отримати в розділі "Доставка і оплата".
ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН "АВТОГАРАЖ"
Запчастини на Рено Кенго , Ніссан Кубистар
Фільтра автомобільні
Фільтр масляний , Фільтр паливний , повітряний Фільтр , Кабінний фільтр салону)
Компоненти двигуна
Ремені і ролики, комплекти поршневих кілець, прокладки двигуна, сальники двигуна, втулки двигуна (корінні і шатунні), клапана / направляючі / штовхачі / рокера, шатуни, колінвал, масляний насос, шківи / шестерні, підвіска двигуна і коробки передач, захист двигуна / КПП / генератора / ременів, компресор надуву (турбіна) / елементи, щуп рівня масла
Трансмісія
підшипники КПП , шестерні і вали КПП , сальники , диференціал
Шасі
Кульова опора, Елементи підвіски важеля, Елементи підвіски стабілізатора, Підшипники, Колісні диски / Болти коліс, Передні важелі, Сайлентблоки і кронштейни кріплення, Сайлентблоки і кронштейни кріплення підрамника, Сайлентблоки задньої балки
Амортизація транспортного засобу
Передні амортизатори, Задні амортизатори, Кріплення амортизатора, Пружини
Привід автомобіля
Зчеплення, Вижимний пошипник зчеплення, Кулак поворотний (ШРУС), Піввісь, Пильовики ШРУСа, Сальники привода, Підшипники привода
Гальмівна система
Передні гальмівні колодки, Задні гальмівні колодки Гальмівний диск передній Гальмівний диск задній Трос ручного гальма, Ремкомплекти гідравліки, Гальмівний супорт, Гальмівні шланги, Головний гальмівний циліндр, Вакуумний насос
Рульова система
Кермові тяги Кермові наконечники, Пильовики рульової тяги, Насос гідропідсилювача
Електричні системи автомобіля
Витратомір повітря, Клапани управління турбіни, Клапан EGR (AGR), Свічки розжарювання, Датчики управління турбіни, Датчики положення колінчастого і розподільного вала, Датчики ABS, Датчики тиску масла, Датчики температури, Датчики КПП, Датчики кондиціонера, Підрульові перемикачі, Вимикач аварійної зупинки, Перемикач склопідйомників, Вимикач сигналу заднього ходу, Вмикач стоп-сигналу, Реле, Генератор, Стартер
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | D7R003TT |
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Довжина ядра радіатора | 430 мм |
| Ширина ядра радіатора | 349 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Solenza, Scenic, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Kubistar |
- Ціна: 1 189 ₴





