Масляний радіатор (теплообмінник) на Рено Трафік 2.5 dCi (135 к. с.) NISSENS (Данія) 90935
3 025 ₴
- Немає в наявності
- Код: 90935
Масляний радіатор (теплообмінник) на Рено Трафік 2.5 dCi (135 к. с.) NISSENS (Данія) 90935Немає в наявності
3 025 ₴
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Масляний радіатор (теплообмінник) на Рено Трафік (Renault Trafic ),двигун 2.5 dCi (135 к. с.).Виробник NISSENS (Данія) 90935
Номери виробників
RENAULT :
8200969622
TERMOTEC : D4R010TT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90935 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 97 мм |
| Довжина ядра радіатора | 92 мм |
| Ширина ядра радіатора | 93 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 025 ₴
