
Сайлент-блок переднього важеля передній (55x18x50) на Рено Сценік III LEMFORDER (Німеччина) 3566101
804 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35661
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлент-блок переднього важеля передній ( 55x18x50 ) на Рено Сценік 3 ( Renault Scenic III ) починаючи з 2009-> року випуску. Виробник LEMFORDER (Німеччина) 3566101
Номери виробників
2254010
FEBI BILSTEIN : 33085
LEMFORDER : 35661 01
RENAULT : 6040142650 , 54 56 000 04R , 54 56 000 05R
SWAG : 60 93 3085
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35661 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота внутрішня | 50 мм |
| Діаметр зовнішній | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 804 ₴



