
Прокладка головки блоку циліндрів на Рено Сценік III 1.5 dCi (84л.с./106л.с.) - ELRING (Німеччина) 688.422
983 ₴
- Готово до відправки
- Код: 688.422
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Прокладка головки блоку циліндрів на Рено Сценік III (Renault Scenic 3),двигун 1.5 dCi (K9K830(84л.з.)/K9K832(106л.з.)) починаючи з 2009 року випуску. ― ELRING (Німеччина) 688.422
Характеристики
Діаметр [мм]:77,5 мм
Конструкція прокладка:металева Прокладка ущільнююча
Номери виробників
AJUSA :
10169000
CORTECO : 414240P , 415244P
GLASER : 80740 , H80740-00
GOETZE : 30-029497-00
NISSAN : 11044-00Q0T , 11044-00QAR , 11044-00QAU
PAYEN : AG9490
RENAULT : 110444213R , 11 04 465 05R , 82 00 360 571 , 82 00 351 353
VICTOR REINZ : 61-36975-00
Графік роботи інтернет-магазину "Автогараж"
| День | Час роботи |
|---|---|
| Понеділок | 09:00 — 18:00 |
| Вівторок | 09:00 — 18:00 |
| Середа | 09:00 — 18:00 |
| Четвер | 09:00 — 18:00 |
| П'ятниця | 09:00 — 18:00 |
| Субота | 09:00 — 16:00 |
| Неділя | Вихідний |
У нашому інтернет магазині "Автогараж" ви завжди зможете придбати оригінальні і неоригінальні запчастини на Рено Трафік / Рено Майстер / Рено Кенго/ Опель Віваро / Опель Мовано / Ніссан Примастар / Ніссан Интерстар
Доставка запчастин по Україні здійснюється перевізниками Нова пошта , Інтайм , Автолюкс ,Делівері , Міст Експрес , Євро Експрес. Більш детальну інформацію можна отримати в розділі "Доставка і оплата".
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 688.422 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид прокладки | ГБЦ |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Scenic |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 0.85 мм |
| Товщина після затягування | 0.85 мм |
| Діаметр | 77.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
- Ціна: 983 ₴





