
Сайлентблок задньої балки на Рено Логан + Сандеро на Рено Логан 2004-2012 MOOG (Німеччина) RESB4191
586 ₴
- Готово до відправки
- Код: RE-SB-4191
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Сайлентблок задньої балки на Рено Логан +Рено Сандеро (Renault Logan + Renault Sandero).Також підходить на Дачія Логан + Дачія Сандеро (Dacia Logan + Dacia Sandero).починаючи з 2004-2012 року випуску.Виробник MOOG (Німеччина) RESB4191
Параметри
Запасной номер: 31285
Сторона установки: задний мост
Сторона установки: с обеих сторон
Аналоги заменители
Номера производителей
BOGE :
88-742-A
DACIA : 60 01 549 988 , 60 01 549 989 , 82 00 287 912
FEBI BILSTEIN : 27539
LEMFORDER : 31285 , 31285 01
MAPCO : 33173
MOOG : RE-SB-4191
Metalcaucho : 05755 , MC5755
OPTIMAL : F8-6597
RENAULT : 60 01 549 988 , 60 01 549 989 , 82 00 287 912
RUVILLE : 989700
SIDEM : 805306
SPIDAN : 411709
SWAG : 60 92 7539
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | RE-SB-4191 |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Діаметр зовнішній | 12 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Висота | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Duster, Sandero, Clio, Logan, Largus |
- Ціна: 586 ₴






