
Підшипник задньої маточини, Renault Trafic III 2014> т колодок гальмівних передніх (Німеччина) 16147500017
2 334 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16-14 750 0017
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Підшипник маточини задній на Renault Trafic III + Opel Vivaro B ( Рено Трафік 3 + Опель Віваро Б) 2014- >.Виробник Т Колодок Гальмівних Передніх (Німеччина) 16147500017
Аналоги замінники
Номери виробників
A. B. S. :
200419
AUTEX : 805419
AUTOMEGA : 1044080277 , 3044080277
BENDIX : 050498B
BTA : H2R035BTA
CORTECO : 19031948
FAG : 713 6441 40
FEBI BILSTEIN : 22864
FIRST LINE : FBK909
FLENNOR : FR291090
GENERAL MOTORS : 91159917
HEPU : 30-4414
IPD : 30-4414
JAPANPARTS : KK-21074
KAMOKA : 5600028
KAVO PARTS : WBK-6526
KAWE : 14601 , FR291090
MAGNETI MARELLI : 361111183123
MAPCO : 26796
METZGER : WM 2043 , WM 155.70
MEYLE : 16-14 750 0017
MOOG : OP-WB-11116
NIPPARTS : J4711057
NISSAN : 43210-00QAC
NK : 762234
OPEL : 4408 277 , 44 08 277
OPTIMAL : 202101 , 202 101
QUINTON HAZELL : QWB1253
RENAULT : 7701 206 849 , 77 01 206 849
RUVILLE : 5570
SKF : VKBA 3617
SNR : R155.70 , FC 40772 S03
SPIDAN : 27243
SWAG : 60 92 2864
TOPRAN : 207 177 , 713 644
TRISCAN : 8530 10261
VAICO : V40-0534
VAUXHALL : 91159917 , 44 08 277
VEMO : 40-0534 , V40-0534
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 16-14 750 0017 |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задня |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
- Ціна: 2 334 ₴












