
Повітряний фільтр на Рено Сценік III 1.2 TCE/1.4 TCE/1.6 16V/1.5 dCi/1.6 dCi/1.9 dCi MOTRIO (Франція) ―
326 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8671014116
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Повітряний фільтр на Рено Сценік III(Renault Scenic 3),двигун 1.2 TCE/1.4 TCE/1.6 i 16V/1.5 dCi/1.6 dCi/1.9 dCi,починаючи з 2009-2016 роки випуску. Виробник MOTRIO (Франція) ― 8671014116
Параметри
Довжина [мм]: 247
Ширина (мм): 192
Висота [мм]: 65
Оригінальні номери виробників:
, A1314 , A1195 , B2R048PR , 165465086R , 165467920R
AC : PC2240E
ALCO (ZYPERN) : MD8556
ALCO FILTER : MD8556
BLUE PRINT : ADR162203
BOSCH : F026400138 , S0138 , 1987429406 , S9406
CHAMPION : U755/606 , U915/606
CLEAN FILTERS : MA3176 , MA3176 , MA1348
COMLINE : EAF765
COOPERS : AG1551
COOPERSFIAAM FILTERS : PA7450 , PA7638
CROSLAND : 8293
DELPHI : FA2243
DENCKERMANN : A141252
FILTRON : AP185/2 , AP185/6
FRAM : CA9754 , CA10651
HENGST FILTER : E1023L , E577L
JC PREMIUM : B2R060PR
KNECHT : LX1748
MAHLE FILTER : LX957 , LX1748 , LX957/2
MANN-FILTER : C2512 , C25115
MECAFILTER : ELP9063 , ELP9284
MOTRIO : 8671014116 , 8671014116
MULLER FILTER : PA3369
P. B. R. : AI-5536 , AI-5384
ПОЛЬЩА : A1150 , A1314 , A1195
Profit : 1512-2627
QUINTON HAZELL : WA9457
RENAULT : 8200820859 , 8200166615 , 8200371661 , 8201092697 , 165465434R , 165467780R , 165467751R
ROVER/AUSTIN : FA3393
SOFIMA : S2032A , S3417A
SogefiPro : PA7450 , PA7638
TECNOCAR : A2302 , A2084
TEHO : 2757
UFI : 3040700 , 3041700
UNIPART : GFE2849
VALEO : 585029
WIX Filters FILTERS : WA9655 , WA9457
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 8671014116 |
| Виробник | Motrio |
| Країна виробник | Франція |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Висота | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм]: | 66 |
| Довжина [мм]: | 247 |
- Ціна: 326 ₴


