
Втулка переднього стабілізатора (D=25mm) на Рено Логан 2004-2012 SASIC (Франція) 2304045
62 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2304045
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка переднього стабілізатора (D=25mm) на Рено Логан (Renault Logan).Також підходить на Дачія Логан (Dacia Logan).Починаючи з 2004-2012 року випуску.Виробник SASIC (Франція) 2304045
Номери виробників
, 2304045 , SAS2304045
DACIA : 6001 549 311
RENAULT : 6001 549 311
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sasic |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 2304045 |
| Місце встановлення | Передня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Dacia LODGY 2012-|Dacia LOGAN (LS) 2004-|Dacia DOKKER 2012- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 ₴



