
Підшипник диференціала КПП Рено Логан II (>2012) (38.5x67x16.64) Renault (Франція) - 384438811R
915 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38 44 388 11R
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Оригінальний підшипник диференціала (лівий) коробки перемикання передач (38.5x67x16.64) на Рено Логан II (Renault LoganII),починаючи з 2012 року випуску.Виробник Renault (Франція) - 38 44 388 11R
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 38 11 388 11R |
| Виробник | Renault |
| Країна виробник | Франція |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Внутрішній діаметр | 38.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 16.64 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 915 ₴



