
Паливний фільтр на Рено Трафік III 2014 -> 1.6dCi -> Denckermann - A121022
2 138 ₴
- Немає в наявності
- Код: A121022
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Паливний фільтр на Рено Трафік III + Опель Віваро (Renault Trafic III+Opel Vivaro).Навчена з 2014-> року випуску. Застосовується до двигунів 1.6dCi.
Виробник —> Denckermann — A121022
Характеристики
Виконання фільтра: Фільтр-патрон
Номери виробників
GMC :
95514383
MAHLE ORIGINAL : KX 338/22D
MANN-FILTER : PU9009Z
OPEL : 4406453
RENAULT : 164031219R , 164039560R , 16 40 388 99R
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | A121022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Висота | 184 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Movano, Trafic, Primastar, Vito, Vivaro, NV300, Master, Navara, X-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 138 ₴
