
Гальмівні колодки передні на Рено Меган 4 (Хетчбек + універсал) Delphi — LP3306
1 288 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP3306
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Передні гальмівні колодки (комплект) на Рено Меган 4 (Renault Megane 4).
Виробник Delphi - LP3306
Параметри
-
Вес [кг]
1,76
-
Висота [мм]
58,5
-
Виготовлення осі
Front
-
Якість
300
-
Номер технічної інформації
182292
-
Товщина [мм]
18,3
-
Гальмівне встановлення
Trw
-
Ширина [мм]
129
-
перевіркове значення
E9 90R-02A0111/4801
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | LP3306 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Висота внутрішньої накладки | 57.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 57.9 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 129.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 129 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.2 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 288 ₴



