
Радіатор охолодження олії (теплообмінник) (Висота 57 мм) на Рено Кенго 1.9 dCi NRF (Нідерланди) 31769
2 563 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31769
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження оливи (теплообмінник) на Рено Кенго (Renault Kangoo), двигун 1.9dCi.
Виробник NRF (Нідерланди) 31769
Увага: Вимагається перевірка за гвинтом-кодом авто!
Характеристики
| Висота | 57 мм | ||
| Довжина | 98 мм | ||
|
98 мм | ||
| Матеріал | Сталь | ||
| Спосіб охолодження | з водяним охолодженням | ||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31769 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 57 мм |
| Ширина ядра радіатора | 98 мм |
| Довжина ядра радіатора | 98 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Movano, Trafic, Vivaro, Master, Clio, Sport Spider |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 563 ₴








