
Паливний фільтр на Мерседес Спринтер 907 2.1 CDI (OM651) 2018 -> MANN-FILTER (Німеччина) WK820/17
3 909 ₴
- Готово до відправки
- Код: WK820/17
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Паливний фільтр на Мерседес Спринтер 907 (Mercedes Sprinter 907).Движувач 2.1CDI (OM651).Навчена з року випуску 2018->. Провідник MANN-FILTER (Німеччина) WK820/17
Увага: Надається перевірка за Він-кодом авто.
Параметри
Статус: не постачається
Запасний номер: WK 820/9
Зовнішній діаметр [мм]: 87
Впускн. ? [мм]: 10
Випускн.-? [мм]: 8
Висота [мм]: 100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK820/17 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Види палива | Дизель |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 86 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, SLC, C-Class, GLC, Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 909 ₴






