
Паливний фільтр на Мерседес Спринтер 907 3.0 CDI 2018 -> MANN-FILTER (Німеччина) WK82015
3 557 ₴
- Готово до відправки
- Код: WK 820/15
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Паливний фільтр на Мерседес Спринтер 907 (Mercedes Sprinter 907).Движувач 3.0 CDI.Навчена з року випуску 2018 ->. Виробник MANN-FILTER (Німеччина) WK82015
Номери виробників
BOSCH :
F 026 402 837
KNECHT : KL 949
MAHLE FILTER : KL 949
MANN-FILTER : WK 820/15
MERCEDES : 6420906352
MERCEDES-BENZ : A 642 090 63 52 , 642 090 63 52
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 820/15 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Види палива | Дизель |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 86 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | A-Class, Q30, Viano, Vito, B-Class, QX30, GLA-Class, Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 557 ₴





