
Сальник заднього коленвала на Рено Логан 1.6i+1.6 16V+1.4i (80X100X8) - VICTOR REINZ (Німеччина) 811830450
479 ₴
- Готово до відправки
- Код: 81-18304-50
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Виробник VICTOR REINZ (Німеччина) 811830450
Характеристики
Сторона встановлення: з боку коробки
Висота [мм]: 8
Матеріал: FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk)
Внутрішній діаметр: 80
Зовнішній діаметр [мм]: 100
Тип сальника валу: 827S LD W
Напрямок обертання: проти годинникової стрілки
Аналоги замінники
Номери виробників
AJUSA :
15013400, 15085600
BGA : OS8307
CORTECO : 12015352 , 12015352B
ELRING : 507.822
ELWIS ROYAL : 8146801
FAI AutoParts : OS835
FEBI BILSTEIN : 10542
GOETZE : 50-319239-00
MALO : 712PRSF
PAYEN : NF835 , NF835
REINZ : 81-18304-50
RENAULT : 7700859692 , 289132889R
SASIC : 1954001
SWAG : 60 91 0542
TOPRAN : 700 166
Графік роботи інтернет-магазину "Автогараж"
| День | Час роботи |
|---|---|
| Понеділок | 09:00 — 17:00 |
| Вівторок | 09:00 — 17:00 |
| Середовище | 09:00 — 17:00 |
| Четвер | 09:00 — 17:00 |
| П'ятниця | 09:00 — 17:00 |
| Субота | 09:00 — 15:00 |
| Неділя | Вихідний |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 811830450 |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Висота | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Daf, Volvo, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Spartana, Duster, Solenza, 11, Largus, Kangoo, 55, Espace, Rodeo, Logan/Stepway, Laguna, Logan, 19, Rapid, Wind, Clio, Megane, Safrane, Sandero, Scenic, Dokker, Supernova, 6, Kubistar, Fluence, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Dacia DOKKER 2012-|Dacia LOGAN (LS) 2004-|Dacia LOGAN II 2012-|Renault LOGAN (L8_) 2013-|Dacia LODGY 2012- |
- Ціна: 479 ₴







