
Масляний радіатор (сам теплообмінник) на Рено Трафік 2.5 dCi (135 к. с.) NRF(Нідерланди) 31336
2 310 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31336
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Масляний радіатор (сам теплообмінник) на Рено Трафік (Renault Trafic ),двигун 2.5 dCi (135 к. с.).Виробник NRF(Нідерланди) 31336.
Номери виробників
RENAULT :
8200969622
TERMOTEC : D4R010TT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31336 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 91 мм |
| Ширина ядра радіатора | 91 мм |
| Довжина ядра радіатора | 52 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 310 ₴



