
Сальник коленвала задній на Рено Логан 1.6 i+1.6 16V+1.4 i (80X100X8) - ELRING (Німеччина) - 507822
456 ₴
- Готово до відправки
- Код: 507.822
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Сальник колінвалу задній (80X100X8) на Рено Логан (Renault Logan).Також підходить на Дачія Логан (Dacia Logan).Встановлюється на двигунах 1.6 i+1.6 i 16V+1.4 i.Застосовується на автомобілях з 2004-2012 року випуску.
Виробник ELRING (Німеччина) - 507822.
Характеристики
Сторона установки: з боку коробки передач
Висота [мм]: 8
Матеріал: FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk)
Внутрішній діаметр: 80
Зовнішній діаметр [мм]: 100
Тип сальника вала: 827S LD W
Напрямок обертання: проти годинникової стрілки
Аналоги замінники
Номери виробників
AJUSA :
15013400 , 15085600
BGA : OS8307
CORTECO : 12015352 , 12015352B
ELRING : 507.822
ELWIS ROYAL : 8146801
FAI AutoParts : OS835
FEBI BILSTEIN : 10542
GOETZE : 50-319239-00
MALO : 712PRSF
PAYEN : NF835 , NF835
REINZ : 81-18304-50
RENAULT : 7700859692 , 289132889R
SASIC : 1954001
SWAG : 60 91 0542
TOPRAN : 700 166
Графік роботи інтернет-магазину "Автогараж"
| День | Час роботи |
|---|---|
| Понеділок | 09:00 — 17:00 |
| Вівторок | 09:00 — 17:00 |
| Середа | 09:00 — 17:00 |
| Четвер | 09:00 — 17:00 |
| П'ятниця | 09:00 — 17:00 |
| Субота | 09:00 — 15:00 |
| Неділя | Вихідний |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 507822 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Great Wall, Dacia, Renault, Daihatsu, Volkswagen, Toyota, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Spartana, Duster, Solenza, Liteace, Kangoo, Dyna, Logan/Stepway, Rocky, Laguna, Deer, Logan, 19, Rapid, Wind, Clio, Model F, Megane, Safe, Sandero, Scenic, Admiral, HiAce, Dokker, Hilux, Supernova, Largus, Kubistar, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Dacia DOKKER 2012-|Dacia LOGAN (LS) 2004-|Dacia LOGAN II 2012-|Renault LOGAN (L8_) 2013-|Dacia LODGY 2012- |
- Ціна: 456 ₴





