
Гальмівний диск задній з підшипником на Рено Гранд Сценік III — KAMOKA(Польща) - 1031063
2 918 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1031063
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Гальмівний диск задній з підшипником на Рено Гранд Сценік III ( Renault Grand Scenic III) ,починаючи з 2009> року випуску.Виробник — KAMOKA(Польща) - 1031063
Параметри
Товщина гальмівного диска (мм): 11
Кількість отворів в диску колеса: 5
Товщина [мм]: 86,2
Зовнішній діаметр [мм]: 274
Тип гальмівного диска: повний
Сторона установки: задній міст
Мінімальна товщина [мм]: 9,5
Вага [кг]: 7,700
необхідну кількість
Номери виробників
A. B. S. :
18160C
ABE : C4R034ABE
APEC braking : DSK2821
ATE : 24.0111-0180.2
BENDIX : 050655B
BIRTH : 3487
BORG & BECK : BBD5968S , BWK1219
BOSCH : 0 986 479 682 , 0 986 479 009 , 0986479683
BSF : 11686R
Brake ENGINEERING : DI956971S
CAR : 142.1624 , 142.1625
CIFAM : 800-1232
COMLINE : ADC3013
FEBI BILSTEIN : 38305
FIRST LINE : FBK1219
FLENNOR : FR791865
FREMAX : BD-4019
FTE : BS7583LS
GIRLING : 6062036
HELLA : 8DD 355 117-351
HELLA PAGID : 8DD 355 117-351
KAGER : 83-1309 , 37-1305
KAMOKA : 1031063
LPR : R1049PCA , R1049PRCA
MABYPARTS : OBD313023 , ODFS0023
MAXTECH : 875364.0005 , 875364.6065 , 875364.6885 , 875364.6985
METELLI : 23-1232
METZGER : 6110008
MINTEX : MDC2284
NATIONAL : NBD1773
NK : 203991 , 313991
OPEN PARTS : BDA2513.30
OPTIMAL : 702976 , 702976L , 702976BS7
PAGID : 55326 , 55326PRO
PROTECHNIC : PRD5319B
QUINTON HAZELL : BDC5983
REMSA : 6138520
RENAULT : 402029646R , 432000007R , 43 20 000 07R , 43 20 240 48R
RENAULT TRUCKS : 432000007R
ROTINGER : RT 3282BS , RT 3282BS T5
SASIC : 6104038
SKF : VKBD 1028
SNR : KF155111U
SPIDAN : 27401 , 27401L
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1031063 |
| Виробник | KAMOKA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Висота | 86 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Товщина | 11 мм |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
- Ціна: 2 918 ₴




