
Кульова опора на Рено Дастер починаючи з 2011 р. в. DELPHI (США) - TC2407
674 ₴
- Готово до відправки
- Код: TC2407
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кульова опора на Рено Дастер починаючи з 2011 р. в. DELPHI (США) - TC2407
Характеристики:
| Довжина: | 106 мм |
| Ширина: | 82 мм |
| Висота: | 89 мм |
| Розмір різьби: | M12x1.25 |
Аналоги замінники
MEYLE 16160100015, ABS 220538, MAPCO 22106, ASAM 30816, ASAMSA 30816, DACIA 401602308R, RENAULT 401602308R, RENAULT TRUCKS 401602308R, FEBIBILSTEIN 40808, MAPCO 49182, DACIA 4O16O23O8R, NK 5043937, SPIDAN 51075, SIDEM 5183, METZGER 57027518, SWAG 60940808, SASIC 7574011, TRISCAN 850025565, RTS 9302406056, KAMOKA 995183, FENOX BJ10086, COMLINE CBJ7059, TEKNOROT DC334, FIXAR FK0847, MONROE L25565, MDR MBJ8010, QUINTONHAZELL QSJ3587S, MOOG REBJ10478, MGA SR5928, SASIC XSAS7574011
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | TC2407 |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 89 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 674 ₴
