Радіатор кондиціонера на Рено Сценік III 2009> — NISSENS (Данія) 940160
3 221 ₴
- Немає в наявності
- Код: 940160
Радіатор кондиціонера на Рено Сценік III 2009> — NISSENS (Данія) 940160Немає в наявності
3 221 ₴
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Радіатор кондиціонера на Рено Сценік III (Renault Scenic III) починаючи з 2009 року випуску, двигун 1.4 16V/1.6 16v/1.6E85/2.0 16V/1.5 dCi/2.0 dCi. Виробник NISSENS (Данія) 940160.
Оригінальні номери виробників:
AKS DASIS :
182042N
AUTO AIR GLOUCESTER : 161101A
AVA QUALITY COOLING : RT5449
DELPHI : TSP0225673
MOTRIO : 8660003443
NRF : 35932
RENAULT : 921100001R , 92110-0001R
SCHLIECKMANN : 60435449
VALEO : 814094
VAN WEZEL : 43005449
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 940160 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 690 мм |
| Ширина ядра радіатора | 347 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | scenic III |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 221 ₴
