
Паливний фільтр Мерседес Спринтер 906 2.2 CDI (OM 651LA) 2009->WIX Filters FILTERS (Польща) WF8425
1 048 ₴
- Немає в наявності
- Код: WF8425
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Паливний фільтр Мерседес Спринтер 906(Mercedes Sprinter 906).Двигун 2.2 CDI (OM 651LA) Починаючи з року випуску 2009->.Виробник WIX Filters FILTERS (Польща) WF8425.
Параметри
Висота 1 [мм]: 100
діаметр 2 (мм): 10
діаметр 3 (мм): 8
Діаметр [мм]: 86,5
Виконання фільтра: фільтр Прямоточний
Номери виробників
ALCO (ZYPERN) :
SP1354
ALCO FILTER : SP-1354
BALDWIN : BF46001
BLUE PRINT : ADU 172303C
BOSCH : F 026 402 065 , F026402065 , N2065
CHAMPION : L567/606
CLEAN FILTERS : DN2705 , DN 2705
COOPERSFIAAM FILTERS : FP5933
DELPHI : HDF617
FILTRON : PP8418 , PP841/8 , PP 841/8
FLEETGUARD : FF274
FRAM : PCS11043
HENGST FILTER : H140WK02
KNECHT : KL723D
LAUTRETTE : ELG 5415
LUCAS CAV : HDF 617
MAHLE FILTER : KL 723 , KL723D , KL 723 D
MANN-FILTER : WK820/2 , WK8202x , WK820/2X , WK820/2x
MECAFILTER : ELG5415
MERCEDES-BENZ : 6420901652 , 6420920201 , 642 092 02 01 , 642 090 16 52 , A6420920201 , A6420901652
ПОЛЬЩА : FCS784 , FCS784
QUINTON HAZELL : WF8425
SCT Germany : ST 6130
SOFIMA : S 4077 NR , S4077NR
SogefiPro : FP5933
TECNOCAR : RN333
UFI : 2407700 , 24.077.00
UNIPART : GFE 5532
WIX Filters FILTERS : WF8425
Аналоги замінники
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WF8425 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Види палива | Дизель |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 125 мм |
| Зовнішній діаметр | 91 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
- Ціна: 1 048 ₴




