
Радіатор кондиціонера на Рено Логан 2004-2012 NRF (Нідерланди) 350212
4 654 ₴
- Готово до відправки
- Код: 350212
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера на Рено Логан (Renault Logan).Також підходить на Дачія Логан (Dacia Logan),починаючи з 2004-2012 року випуску.Виробник NRF (Нідерланди) 350212
Параметри
Ширина (мм): 513
Висота [мм]: 396
Аналоги замінники
Номери виробників
AUTOGAMMA :
107145
AVA QUALITY COOLING : DA5011 , DAA5011
DACIA : 921001908R , 921006843R , 921006454R
NISSENS : 940321
RENAULT : 92100684R , 921001908R , 921006843R , 921006454R , 921007794R
SCHLIECKMANN : 60155011
VALEO : 814373
VAN WEZEL : 15005011

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350212 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 513 мм |
| Ширина ядра радіатора | 396 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 654 ₴





