
Гальмівні колодки передні на Рено Логан (універсал) 2007-2012 DELPHI LP1865
1 043 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP1865
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Передні гальмівні колодки на Рено Логан (універсал).Також підходять до автомобіля Дачія Логан (універсал).Даний вид колодок застосовується c гальмівною системою (TRW) і устанавлевались на автомобілях з 2007-2012 роки.Виробник DELPHI LP1865
Параметри
Ширина (мм): 116,3
Висота [мм]: 52,4
Товщина [мм]: 17
Датчик зносу: з звуковим попередженням зносу
Гальмівна система: Lucas / TRW
Номери виробників
, 410604775R , 41 060 848 81R , 13.0460-5700.2
A. B. S. : 37395 , 37478
ABE : C18019ABE
APEC braking : PAD1312 , PAD1466 , PAD1664 , PAD1887
ASAM : 30748
ASHIKA : 50-00-013 , 50-08-800
ATE : 605700 , 605801 , 13.0460-2709.2 , 13.0460-5700.2 , 13.0460-5801.2 , 13-0460-5700-2-02 , 13-0460-5801-2-02
BARUM : BA2301
BENDIX : 573125 , 573125B , 573255B
BLUE PRINT : ADK84232 , ADK84236 , ADN142117
BORG & BECK : BBP1807 , BBP2169
BOSCH : 0 986 424 795 , 0 986 494 160 , BP936
BREMBO : P 59 050
Brake ENGINEERING : PA1435
CIFAM : 822-485-0 , 822-485-1
DACIA : 4106 084 81R
DELPHI : LP1865
E. T. F. : 12-1026 , 12-1248
FEBI BILSTEIN : 16649
FERODO : FDB1617 , FDB4069 , FSL1617
FMSI-VERBAND : 23973
FTE : BL1876A4
GALFER : 20741 , 20538 , 20668
GIRLING : 6133321 , 6133961
HELLA : 8DB 355 012-301
HELLA PAGID : 8DB 355 012-301
HERTH+BUSS JAKOPARTS : J3601085 , J3608025
HP (ZEBRA) : 7544 , 7673 , 7713
ICER : 181534 , 181748 , 181534-700 , 181534-701 , 181748-700
INTELLI : D204E
JAPANPARTS : PA-800AF , PA-013AF
JURATEK : JCP1617
JURID : 573125J
KAGER : 35-0500 , 35-0952
KAVO PARTS : BP-8526 , BP-6570
KAWE : 81755
KBP : BP-8526
LPR : 05P867 , 05P1229
MAGNETI MARELLI : 363702161250 , 363702161454
METELLI : 22-0485-0 , 22-0485-1
MEYLE : 025 239 7317
MGA : 699
MINTEX : MDB2595 , MDB2796
MOTAQUIP : VXL1135
NECTO : FD7063A
NIPPARTS : J3601085 , J3608025 , J3608026
NISSAN : 41060-AX601 , 41060-AX625 , 41083-AX625 , 41083-AX626 , D1060-AX60A , D1060-1HA0A , D1060-AX61A , D1060-AX61F
NK : 225217 , 222258
OPEL : 4308239 , 93196814 , 93192962 , 4708239 , 4711040 , 47 11 040 , 47 08 239
OPTIMAL : 12131
PAGID : T1594 , T1399
PEX : 7.661 , 7.764
QUINTON HAZELL : BP1412 , BP1532
REMSA : 987.00 , 987.11 , 0987.11
RENAULT : 4106 084 81R , 4106 084 481R , 7701 208 422
ROADHOUSE : 2987.00 , 2987.11
ROULUNDS BRAKING : 900981 , 839181
SUZUKI : 5581062J00 , 5581062J31 , 55810-62J00 , 55810-62J01 , 55810-62J20 , 55810-62J30 , 55810-62J31 , 55810-62J50
TEXTAR : 2397301 , 2397302 , 23973 173 1 5 , 23973 173 1 5 , 23973 173 1 4 T4018
TRISCAN : 8110 14039 , 8110 69017
TRUSTING : 501.0 , 501.1
TRW : GDB1614 , GDB3332 , GDB3546 , GDB3396 , GDB7691
VALEO : 598641 , 598847
VAUXHALL : 93196814 , 93192962 , 4711040
WOKING : P8873.00
ZIMMERMANN : 23973.165.1
fri.tech. : 501.0 , 501.1
sbs : 1501225217
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1865 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 116.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 116.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 51.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.6 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.6 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Almera, Swift |
- Ціна: 1 043 ₴






